







Men's Brookvale Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Zip is broken will need repaired, and filling has separated slightly. |
| SKU | 342454 |
$52.36
Original: $149.59
-65%Men's Brookvale Down Jacket Black Size L—
$149.59
$52.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Zip is broken will need repaired, and filling has separated slightly. |
| SKU | 342454 |























