







Men's Brookvale Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 349056 |
$305.98
Men's Brookvale Down Jacket Black Size L—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 349056 |























