






Men's Brookvale Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 328666 |
$237.99
Men's Brookvale Down Jacket Black Size S—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 328666 |























