









Men's Brookvale Hoody Down Jacket Grey Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 361914 |
$333.18
Men's Brookvale Hoody Down Jacket Grey Size M—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 361914 |























