











Men's Bruel Down Jacket Red Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Tiny mark on sleeve as pictured. |
| SKU | 340149 |
$339.98
Men's Bruel Down Jacket Red Size 3 / L—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Tiny mark on sleeve as pictured. |
| SKU | 340149 |























