








Men's Button Logo Blazer Jacket Navy Size IT 48 / M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 352454 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Men's Button Logo Blazer Jacket Navy Size IT 48 / M—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 352454 |























