







Men's Cabri Hooded Down Jacket Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 350894 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Men's Cabri Hooded Down Jacket Navy Size L—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 350894 |























