








Men's Cabri Jacket Red Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 356883 |
$373.98
Men's Cabri Jacket Red Size M—
$373.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 356883 |























