







Men's Canmore Vest Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Vest |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348424 |
$244.79
Men's Canmore Vest Navy Size M—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Vest |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348424 |























