












Men's Caph Down Jacket Navy Size 6 / XXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| Comments | Two tiny pin holes, please see last images. |
| SKU | 360396 |
$169.99
Men's Caph Down Jacket Navy Size 6 / XXXL—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| Comments | Two tiny pin holes, please see last images. |
| SKU | 360396 |























