













Men's Cardigan Tricot Down Jacket Black Size XXL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 360422 |
$530.37
Men's Cardigan Tricot Down Jacket Black Size XXL—
$530.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 360422 |























