










Men's Cardigan Tricot Down Jacket Navy Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 367378 |
$214.19
Original: $611.97
-65%Men's Cardigan Tricot Down Jacket Navy Size M—
$611.97
$214.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 367378 |























