










Men's Cardigan Tricot Jacket Navy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 362425 |
$121.37
Original: $346.78
-65%Men's Cardigan Tricot Jacket Navy Size L—
$346.78
$121.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 362425 |























