









Men's Carson Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 330029 |
$107.09
Original: $305.98
-65%Men's Carson Down Jacket Black Size S—
$305.98
$107.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 330029 |























