








Men's Carson Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 362361 |
$214.19
Original: $611.97
-65%Men's Carson Down Jacket Black Size S—
$611.97
$214.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 362361 |























