







Men's Carson Down Jacket Grey Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 340223 |
$295.11
Original: $843.16
-65%Men's Carson Down Jacket Grey Size L—
$843.16
$295.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 340223 |























