








Men's Carson Down Jacket Khaki Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 357430 |
$734.36
Men's Carson Down Jacket Khaki Size XL—
$734.36
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 357430 |























