







Men's Carson Down Jacket Navy Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366655 |
$353.58
Men's Carson Down Jacket Navy Size XS—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366655 |























