







Men's Carson Fur Limestone Down Jacket Beige Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 349626 |
$550.77
Men's Carson Fur Limestone Down Jacket Beige Size M—
$550.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 349626 |























