







Men's Carson Parka Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 79.5cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Item is slightly faded. |
| SKU | 350988 |
$448.78
Men's Carson Parka Down Jacket Black Size M—
$448.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 79.5cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Item is slightly faded. |
| SKU | 350988 |























