







Men's Carson Parka Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 354674 |
$228.47
Original: $652.77
-65%Men's Carson Parka Down Jacket Black Size M—
$652.77
$228.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 354674 |























