







Men's Carson Parka Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 340334 |
$202.29
Original: $577.97
-65%Men's Carson Parka Down Jacket Black Size S—
$577.97
$202.29Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 340334 |























