







Men's Carson Parka Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 349720 |
$285.59
Original: $815.96
-65%Men's Carson Parka Down Jacket Grey Size S—
$815.96
$285.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 349720 |























