







Men's Carson Parka Down Jacket Khaki Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 345518 |
$268.93
Original: $768.36
-65%Men's Carson Parka Down Jacket Khaki Size L—
$768.36
$268.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 345518 |























