







Men's Carson Parka Down Jacket Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Some minor marks to the item. |
| SKU | 368463 |
$173.73
Original: $496.38
-65%Men's Carson Parka Down Jacket Navy Size L—
$496.38
$173.73Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Some minor marks to the item. |
| SKU | 368463 |























