









Men's Celestin Down Jacket Navy Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 347078 |
$333.18
Men's Celestin Down Jacket Navy Size 5 / XXL—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 347078 |























