









Men's Chateau Down Jacket Grey Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Item has a few small holes to the sleeves- as pictured. |
| SKU | 348067 |
$97.58
Original: $278.79
-65%Men's Chateau Down Jacket Grey Size M—
$278.79
$97.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Item has a few small holes to the sleeves- as pictured. |
| SKU | 348067 |























