









Men's Chateau Down Jacket Grey Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Seam has split slightly however easily repaired and slight mark to the front as pictured. |
| SKU | 336064 |
$64.26
Original: $183.59
-65%Men's Chateau Down Jacket Grey Size XS—
$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Seam has split slightly however easily repaired and slight mark to the front as pictured. |
| SKU | 336064 |























