








Men's Chateau Parka Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light scuffs to cuffs as pictured. |
| SKU | 336514 |
$85.68
Original: $244.79
-65%Men's Chateau Parka Down Jacket Black Size M—
$244.79
$85.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light scuffs to cuffs as pictured. |
| SKU | 336514 |























