









Men's Chateau Parka Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Item has a small hole on the front, and a 2cm one on the back of the material, as pictured. |
| SKU | 344974 |
$203.99
Men's Chateau Parka Down Jacket Black Size M—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Item has a small hole on the front, and a 2cm one on the back of the material, as pictured. |
| SKU | 344974 |























