







Men's Checkered Long Sleeve Shirt Beige Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 356388 |
$163.19
Men's Checkered Long Sleeve Shirt Beige Size XL—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 356388 |























