








Men's Cheval Gilet Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 341565 |
$339.98
Men's Cheval Gilet Navy Size 4 / XL—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 341565 |























