








Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small hole on the left sleeve. |
| SKU | 331290 |
$78.54
Original: $224.39
-65%Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size L—
$224.39
$78.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small hole on the left sleeve. |
| SKU | 331290 |























