






Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 334685 |
$95.20
Original: $271.99
-65%Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size S—
$271.99
$95.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 334685 |























