










Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size XXL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £1145.0 |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 71cm |
| Comments | Small holes down the sleeve seams. |
| SKU | 331944 |
$326.38
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size XXL—
$326.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £1145.0 |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 71cm |
| Comments | Small holes down the sleeve seams. |
| SKU | 331944 |























