









Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Blue Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 339332 |
$109.47
Original: $312.78
-65%Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Blue Size S—
$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 339332 |























