







Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Blue Size XXL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 343528 |
$154.69
Original: $441.98
-65%Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Blue Size XXL—
$441.98
$154.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 343528 |























