








Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Tiny hole on right cuff. |
| SKU | 343701 |
$121.37
Original: $346.78
-65%Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S—
$346.78
$121.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Tiny hole on right cuff. |
| SKU | 343701 |























