














Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Tiny pin hole on the left sleeve cuff. |
| SKU | 358880 |
$135.65
Original: $387.58
-65%Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S—
$387.58
$135.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Tiny pin hole on the left sleeve cuff. |
| SKU | 358880 |























