









Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 361542 |
$611.97
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Navy Size L—
$611.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 361542 |























