










Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Two small holes to fabric, located on arms near cuff - please see last images. |
| SKU | 349153 |
$224.39
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Navy Size M—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Two small holes to fabric, located on arms near cuff - please see last images. |
| SKU | 349153 |























