









Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Navy Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 73cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 329072 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Navy Size XL—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 73cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 329072 |























