












Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Red Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| Comments | Tiny holes around the sleeve cuffs and marks on the sleeves. |
| SKU | 358783 |
$217.59
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Red Size L—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| Comments | Tiny holes around the sleeve cuffs and marks on the sleeves. |
| SKU | 358783 |























