








Men's Chilliwack Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Item is in overall Very Good condition, however a tiny bit of stitching has come away on the sleeve patch as pictured. |
| SKU | 348776 |
$509.97
Men's Chilliwack Down Jacket Black Size M—
$509.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Item is in overall Very Good condition, however a tiny bit of stitching has come away on the sleeve patch as pictured. |
| SKU | 348776 |























