







Men's Collar Logo Boys Size 12Years Polo Shirt Grey Size 12Y
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | 12Y |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 33cm |
| Comments | Missing neck label. |
| SKU | 354673 |
$68.00
Men's Collar Logo Boys Size 12Years Polo Shirt Grey Size 12Y—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | 12Y |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 33cm |
| Comments | Missing neck label. |
| SKU | 354673 |























