








Men's Colour Block Polo Shirt Red Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 360475 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Men's Colour Block Polo Shirt Red Size S—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 360475 |























