










Men's Compass Logo T-Shirt Pink Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 360477 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Compass Logo T-Shirt Pink Size S—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 360477 |























