












Men's Completo Maglia Age 6/9 Months Full Tracksuit Navy Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 30cm |
| Waist | 22cm |
| Inner Leg | 21cm |
| Should To Shoulder | 21cm |
| Pit To Pit | 26cm |
| SKU | 367519 |
$21.42
Original: $61.20
-65%Men's Completo Maglia Age 6/9 Months Full Tracksuit Navy Size XXS—
$61.20
$21.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 30cm |
| Waist | 22cm |
| Inner Leg | 21cm |
| Should To Shoulder | 21cm |
| Pit To Pit | 26cm |
| SKU | 367519 |























