






Men's Cool Guy Jeans Blue Size IT 50 / UK 34
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 346803 |
$129.19
Men's Cool Guy Jeans Blue Size IT 50 / UK 34—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 346803 |























