









Men's Croft Puffer Down Jacket Beige Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 355805 |
$195.15
Original: $557.57
-65%Men's Croft Puffer Down Jacket Beige Size L—
$557.57
$195.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 355805 |























